O nas

Firma ALBUD istnieje od października 2004 roku i zajmuje się działalnością developerską. Od samego początku skupiliśmy się na budowie domów jednorodzinnych wolnostojących, niektóre z nich przedstawione są w zakładce zawierającej zrealizowane obiekty. W swojej działalności opieramy się na projektach typowych, modyfikowanych i adaptowanych dla konkretnych lokalizacji.

 

Domy nasze staramy się budować w miejscach cichych i spokojnych a jednocześnie dobrze skomunikowanych z Trójmiastem i posiadających w pobliżu infrastrukturę handlowo-usługową.

 

Duży nacisk kładziemy również na ekologię oraz niskie koszty eksploatacji  stąd ponadnormatywne docieplanie budynków i instalacja pomp ciepła. Domy budujemy ze środków własnych dlatego klient wpłaca tylko niewielką zaliczkę ( zazwyczaj ok. 5 % ) przy podpisaniu umowy przedwstępnej a resztę przy umowie ostatecznej. Wszystkie zawierane umowy mają postać aktów notarialnych. Budynki przekazywane są klientom w stanie developerskim wzbogaconym o aranżację zewnętrzną.

Adres: Kwiatowa 2a, 83-100 Straszyn

E-mail: biuro@albud.info

Telefon: +48 601 929 747

Fax: +48 692 07 28